Provádíme

Pokrývačské práce

Provádíme veškeré pokrývačské práce jak na nových, tak na rekonstruovaných střechách. Dodáváme jak tradiční přírodní materiály (pálená či betonová taška, břidlice), tak všechny moderní a dnes populární střešní krytiny. Montujeme profilované plechové šablony MAXIDEK, bitumenové střešní šindele, plechové imitace střešních tašek a další materiály.


Klempířské práce

Provedeme veškeré klempířské práce nejen jako součást střešního pláště, ale také v rámci celé stavby. Dodáváme žlaby a svody jak z tradičních pozinkovaných plechů, tak z kvalitnějších ušlechtilých materiálů např. titanzinek, hliník, měď, ale také z plastů. Součástí střech je samozřejmostí i další klempířská práce jako třeba provedení zavětrování  či úžlabí, střešní lávky nebo třeba designové doplňky střech. Na Vaši stavbu dodáme i dlaší klempířské výrobky samozřejmě včetně instalace, a to především venkovní parapety, oplechování a podobně.


Tesařské práce

Základem většiny střech je kvalitní konstrukce krovu. Zde je dnes, stejně jako před mnoha lety, nejoblíbenějším materiálem dřevo. Naše firma dodá veškeré tesařské práce spojené s montáží nových krovů i rekonstrukce stávajících, dále potom dokončovací práce – podbití. Samozřejmostí je také instalace střešních oken včetně veškerého příslušenství.


Izolace střech a spodních staveb

Izolujeme nové i stávající, sedlové i ploché střechy proti vodě pomocí střešních fólií nebo modifikovaných střešních pásů. Spodní stavbu, tedy základy a základové desky izolujeme jak proti vodě, tak proti radonu s použitím ověřených a kvalitních materiálů na základě měření a výpočtů.